preskoči na sadržaj

III. osnovna škola Bjelovar

Login
Tražilica
Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

CISOK

 

 

 

 

E-škole

Djetinjstvo bez gladi

Priloženi dokumenti:
Djetinjstvo bez gladi.pdf

Sinergijom do uspješne zajednice

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2015.

Ukupno: 100503
Razredna nastava
Matična škola
 
Razred Ime i prezime Razredništvo
1.
Dubravka Orešković

1.a
Anja Tanić Đureković 1.b
Bojana Matenda 1.c
2.
Gordana Hruška

2.a
Višnja Drašković 2.b
Mirjana Sinković 2.c
3.
Jasna Margetić

3.a
Ksenija Rubčić 3.b
Suzana Turković 3.c
4.
Ivana Chluda

4.a
Slavenka Majerić 4.b
Nataša Brekalo 4.c
 
 
Područne škole
 
 
P.Š. Gudovac

1.

Sandra Rajčević

1.r
2. Ljerka Radaković 2.r
3. Ivana Aušperger 3.r
4. Sanja Brajdić 4.r
     
 
P.Š. Galovac

1./3.

Ana Orešković

1. i 3.r
2./4. Ivana Šemovčan 2. i 4.r
     
 
P.Š. Obrovnica

1./2./3./4.

Ivana Pavlečić

1., 2., 3. i 4.r
     
 
P.Š. Veliko Korenovo

1./3.

Sanja Bundalo

1. i 3.r
2./4. Katarina Rajič 2. i 4.r

 

Predmetna nastava
Predmet Ime i prezime Razredništvo
Hrvatski jezik
Sanja Beneš
6.d
Ana Marija Flajpan 7.b
Mira Ankica Klarić 8.b
Nives Miljuš 5.a
Matematika
Valentina Kolić
6.a
Marko Pavičić  
Sonja Sataj 8c
Anja Stanković 7.a
Engleski jezik
Vesna Andrić
 
Romana Cvitković  
Helena Husak  
Tanja Marković 7.d
Irena Petrović 6.b
Glazbena kultura
Slavica Dvoraček
 
Likovna kultura
Darko Lukić
 
Geografija
Božo Ćenan
 
Siniša Franković 8.a
Povijest
Đurđa Haić
5.d
Vesna Lovrić 6.c
Fizika
Ivana Kušec
5.b
Kemija
Vanja Čučković Makar
5.c
Priroda, Biologija
Snježana Lazarević
7.c
Martina Matoničkin  

Tjelesna i zdravstvena kultura


Branimir Mrazović
 
Zenon Vidović 8.d
Tehnička kultura
Antun Petrlić
 
Vjeronauk
Ana Horvat
 
Kristina Kamenjak  
Danijel Tirić  
Latica Lučev Vlahović  
Antunija Ugljarević  
Njemački jezik
Maja Šibarić
 
Informatika
Natalija Blažeka Mitrović
 
  Neven Kudumija  

 

Stručni suradnici
Radno mjesto Ime i prezime
Pedagog Goran Čanić
Psiholog Mirjana Skukan
Knjižničarka Margareta Popčević

 

Administrativno i tehničko osoblje
Radno mjesto Ime i prezime
Tajnica
Marijana Brletić
Računovođa
Veronika Pleskalt
Spremačice





 

Alenka Golubović
Snježana Krašić
Željka Maretić
Marijana Martan
Dragica Miljak
Aranka Rašo
Tihana Slavinić
Domar
Vlado Krmpotić
Ekonom
Tomislav Tomaško
Kuharice
 

Božica Gazdić
Ana Kiš
Božica Samardžija

 

preskoči na navigaciju