« Svibanj 2018 »

Nastava
RODITELJI, UČITELJI I DJECA ZAJEDNIČKI BOJALI I UREĐIVALI ŠKOLU - PŠ GUDOVAC
Autor: Goran Čanić, 8. 12. 2016.

Lijepa akcija koju su osmislile učiteljice u Područnoj  školi Gudovac polučila je izvrsne rezultate.Naime, roditelji, djeca i učiteljice uredili su okoliš škole, obojali ogradu, popravili sprave za igranje, obojali ormariće, a sve sa željom da učenicima uljepšaju boravak u školi. laughheartyes

FOTO-GALERIJA

- Svake godine prilikom obilježavanja Dana planete Zemlje prikupljamo boce i papir. Taj novac uložimo  u kistove, valjke, boje i brusni papir i nešto obnovimo. Tako  je bilo i sada, ali su nam roditelji još puno pomogli. I sami su donijeli svoje alate i svoja sredstva za bojanje te novčano još sudjelovali. Svatko od njih je otišao ranije s posla ili uzeo slobodan dan a asve sa željom da djeci uljepšamo boravak u školi  - kaže učiteljica Ivana Aušpereger. Ističe i kako je sretna što je sudjelovala u ovoj akciji u kojoj se itekako osjećalo zajedništvo roditelja i sreća što su mogli pomoći.

- Sudjelovaloje 20-ak roditelja, ali i učenici viših razreda te brača i sestre. No, ovo nije kraj a već narednih dana krećemo s uređenjem zelenila i okoliša škole.

( Ivana Aušperger)